Wykonywanie stropów

Wykonywanie stropów

Opis

Wykonujemy stropy zbrojone tradycyjne wylewane, jak również w systemie płyt czy pustaków stropowych, np. POROTHERM, YTONG itp.

Stropy najczęściej klasyfikuje się na podstawie rodzaju materiału, z jakiego została wykonana konstrukcja stropu. I tak rozróżniamy stropy drewniane, stalowe, stalowo-betonowe, stalowo-ceramiczne, ceramiczno-żelbetowe, żelbetowe, oraz z betonu sprężonego. Obecnie, w większości przypadków najczęściej znajduje zastosowanie strop żelbetowy lub ceramiczno-żelbetowy. Niemniej przy budowach z większą rozpiętością stosuje się strop z betonu sprężonego.

Największy wpływ na wybór rodzaju stropu mają rodzaj obiektu, wymiary pomieszczeń podstropowych, rodzaj i wielkość dopuszczalnych obciążeń oraz planowane wymagania dotyczące odporności ogniowej. Przy małych i średnich inwestycjach, takich jak domy jednorodzinne, zazwyczaj stosuje się stropy gęstożebrowe, zwłaszcza niewymagające deskowań, np stropy zespolone ceramiczno-żelbetowe. Zastosowanie tego typu stropów nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu (dzwigi) co znacznie obniża koszt wykonania inwestycji.

O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W trakcie tych lat z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych.

Home
Oferta
Realizacje
Kontakt

Polecane usługi

Remonty domów i mieszkań
Kompleksowe adaptacje pomieszczeń

Docieplanie domów i obiektów
Ściany zewnętrzne i od wewnątrz

Układanie fliz
Łazienki, kuchnie, tarasy itp.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Gwarancja jakości

Dom na 5 to wysoka jakość usług. Dowodem dbałości o wysoki poziom świadczonych usług są ciągłe szkolenia i uzyskiwane przez nas certyfikaty. Wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej.

Kontakt