Wykonywanie fundamentów

Wykonywanie fundamentów

Opis

Budowę zaczynamy od fundamentów – to podstawa każdego budynku, i choć później jest niewidoczna to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych którego zadaniem jest nie tylko ochrona konstrukcji przed pękaniem czy wilgocią ale przede wszystkim równomierne przenoszenie obciążeń.

Przed przystąpieniem do prac budowlanych warto przeprowadzić badanie gruntu które pozwoli na określenie dokładnych instrukcji co do posadowienia. Przy indywidualnym projekcie fundamenty projektowane są pod konkretna działkę. Trzeba mieć na uwadze fakt, iż gotowy projekt z katalogu może mieć inne założenia co do rodzaju gruntu czy poziomu wód gruntowych niż te które zastaniemy na naszej działce.

Każdy z kilkunastu etapów prac musi być starannie zaplanowany.

Do podstawowych etapów należą:

wykopy ręczne i mechaniczne
wykonanie zbrojenia
wylewanie betonu
izolacje poziome i pionowe

O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W trakcie tych lat z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych.

Home
Oferta
Realizacje
Kontakt

Polecane usługi

Remonty domów i mieszkań
Kompleksowe adaptacje pomieszczeń

Docieplanie domów i obiektów
Ściany zewnętrzne i od wewnątrz

Układanie fliz
Łazienki, kuchnie, tarasy itp.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Gwarancja jakości

Dom na 5 to wysoka jakość usług. Dowodem dbałości o wysoki poziom świadczonych usług są ciągłe szkolenia i uzyskiwane przez nas certyfikaty. Wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej.

Kontakt