Tynkowanie, regipsy

Tynkowanie, regipsy

Opis

Wykonujemy tynki grubowarstwowe i cienkowarstwowe.

Tradycyjne tynki grubowarstwowe nakładamy na ściany wykonane z cegły, pustaków ceramicznych, bloczków keramzytowych i silikatowych oraz betonu komórkowego.

Tynki cienkowarstwowe nakładamy: bezpośrednio na powierzchnię równych ścian murowanych, na tynki tradycyjne lub na warstwę ocieplenia w metodzie lekkiej mokrej.

Regipsy czyli inaczej suche tynki, są częstym sposobem na piękne wykończenie wnętrz domów i mieszkań. Montaż regipsów to ładny i profesjonalny efekt wizualny, który zachwyci nie jedno oko. Różne grubości oraz wytrzymałość materiałów z których regipsy są wykonane, pozwala na szerokie zastosowanie dekoracyjnych wykończeń wnętrz w biurach, domach oraz mieszkaniach. Po zamontowaniu regipsów, ściany są idealnie gładkie i równe. Podwieszane sufity i zamontowane halogeny dają niepowtarzalny, estetyczny wygląd każdego pomieszczenia.

Wykonujemy:

adaptacje poddaszy
podwieszane sufity jednopoziomowe
podwieszane sufity wielopoziomowe
ścianki działowe
zabudowy regipsowe

O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W trakcie tych lat z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych.

Home
Oferta
Realizacje
Kontakt

Polecane usługi

Remonty domów i mieszkań
Kompleksowe adaptacje pomieszczeń

Docieplanie domów i obiektów
Ściany zewnętrzne i od wewnątrz

Układanie fliz
Łazienki, kuchnie, tarasy itp.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Gwarancja jakości

Dom na 5 to wysoka jakość usług. Dowodem dbałości o wysoki poziom świadczonych usług są ciągłe szkolenia i uzyskiwane przez nas certyfikaty. Wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej.

Kontakt