Docieplanie domów i obiektów

Docieplanie domów i obiektów

Opis

Wykonujemy docieplenia ścian zewnętrznych nowobudowanych i modernizowanych budynków w technologii styropian lub wełna mineralna.

Jedną z największych zalet wełny mineralnej jest elastyczność. Łatwo dopasowuje się ona do miejsc, w których jest układana i wypełnia je bardzo szczelnie. Wśród innych zalet tego materiału należy wymienić całkowitą nie palność oraz odporność na wysoką temperaturę. Największym zagrożeniem jest dla niej wilgoć. Po nasyceniu wodą wełna traci swe właściwości izolacyjne, a ponadto wilgotne środowisko jest doskonałym miejscem dla rozwoju grzybów.

Styropian jest z kolei materiałem całkowicie odpornym na wilgoć. W większości wypadków niska paro-przepuszczalność uznawana jest za zaletę. Zapobiega ona bowiem kondensacji pary wodnej. Odmiany styropianu zależą od stopnia jego sprasowania, czyli gęstości. Styropian jest mało odporny na wysoką temperaturę oraz oddziaływanie niektórych rozpuszczalników.

Nasza firma wykonuje docieplenia budynków metodą lekką – mokrą lub lekką – suchą.

Ocieplenie zewnętrzne domu jednorodzinnego:

wykonanie ocieplenia zewnętrznego domu jednorodzinnego poprzez przyklejenie płyt styropianowych lub wełny mineralnej
nałożenie warstwy siatki zbrojącej i kleju
montaż parapetów zewnętrznych

O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W trakcie tych lat z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych.

Home
Oferta
Realizacje
Kontakt

Polecane usługi

Remonty domów i mieszkań
Kompleksowe adaptacje pomieszczeń

Docieplanie domów i obiektów
Ściany zewnętrzne i od wewnątrz

Układanie fliz
Łazienki, kuchnie, tarasy itp.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Gwarancja jakości

Dom na 5 to wysoka jakość usług. Dowodem dbałości o wysoki poziom świadczonych usług są ciągłe szkolenia i uzyskiwane przez nas certyfikaty. Wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej.

Kontakt