Zapewniamy najwyższej jakości usługi

Na każdym etapie prac korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń które wspieramy sprawdzonymi technologiami. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży. Gwarantujemy solidność wykonania, a najlepszą naszą referencją jest długa lista zadowolonych klientów.

Każdy z kilkunastu etapów prac musi być starannie zaplanowany. Odpowiednie przygotowanie solidnych fundamentów ma kluczowe znaczenie w późniejszych pracach budowlanych. Kolejno przystępujemy do murowania ścian, szalowania i zbrojenia stropów oraz do wykonania więźby i pokrycia dachu.


Wykonywanie fundamentów

Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju fundamentów. Poprawne wykonanie fundamentu to złożony proces. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań i profesjonalnej ekipy wykonawczej.

Czytaj więcej

Murowanie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług murarskich przy budowie domów jednorodzinnych oraz innych obiektów. Wykonujemy murowanie ścian z w metodzie tradycyjnej z cegły pełnej, murowanie ścian, kominów, ogrodzeń z cegły klinkierowej.

Czytaj więcej

Wykonywanie stropów żelbetowych, ceramicznych, systemowych

Budujemy stropy, które spełniają wymagania dotyczące ich wytrzymałości, sztywności, izolacyjności cieplnej i akustycznej, ognioodporności, itp. Jednocześnie charakteryzują się one odpowiednia pracochłonnością.

Czytaj więcej

Wykonywanie konstrukcji dachowych

Dach jest jednym z najwazniejszych elementów domu jednorodzinnego lub innego obiektu. Wykonujemy dachy drewniane z pokryciem papami i gontami termozgrzewalnymi, blachodachówką, płytami warstwowymi i dachówką ceramiczną.

Czytaj więcej

Tynkowanie, regipsy

Wykonujemy tynki grubowarstwowe i cienkowarstwowe. Tradycyjne tynki grubowarstwowe nakładamy na ściany wykonane z cegły, pustaków ceramicznych, bloczków keramzytowych i silikatowych oraz betonu komórkowego.

Czytaj więcej

Posadzki

Wykonujemy posadzki metodą tradycyjną oraz wylewki maszynowe z zastosowaniem łaty wibracyjnej. Posadzki wykładamy zarówno wykładzinami dywanowymi jak i PVC zgrzewanymi, np. typu TARKETT. Montujemy panele podłogowe oraz tzw. deskę barlinecką.

Czytaj więcej

Układanie fliz

Wykonujemy filzowanie, układanie płytek w pomieszczeniach takich jak łazienki, kuchnie i innych powierzchniach wewnątrz budynków jak i powierzchnie zewnętrzne typu tarasy. Stosujemy materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

Czytaj więcej

Malowanie

Wykonujemy usługi malarskie, malowanie wnętrz, mieszkań, biur, domów, elewacji, klatek. Farby emulsyjne, akrylowe, lateksowe, silikatowe. Nasza ekipa malarzy wykonuje malowanie w pełnym zakresie z gwarancją.

Czytaj więcej

Docieplanie domów i obiektów

Wykonujemy docieplenia ścian zewnętrznych nowych i modernizowanych budynków w technologii styropian lub wełna mineralna. Jako warstwy tynków elewacyjnych cienkowarstwowych możemy zaproponować tynki mineralne, akrylowe, silikatowe czy silikonowe.

Czytaj więcej

Remonty domów, mieszkań

Świadczymy usługi remontowe ogólnobudowlane, remonty starych zniszczonych mieszkań, domów, układanie kamienia naturalnego, szpachlowanie. Wykonujemy kompleksowe adaptacje pomieszczeń dla potrzeb handlowych, biurowych oraz mieszkalnych.

Czytaj więcej

Budowa domu jednorodzinnego, generalny remont lub budowa innego obiektu jest dla większości z naszych klientów jedną z najważniejszych inwestycji w życiu, których koszty sięgają setek tysięcy złotych. Takie inwestycje należy zlecać sprawdzonym i profesjonalnym firmom budowlanym, co da pewność, że wydane pieniądze zamienią się w nieruchomość bez ukrytych wad i usterek.

O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W trakcie tych lat z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych.

Home
Oferta
Realizacje
Kontakt

Polecane usługi

Remonty domów i mieszkań
Kompleksowe adaptacje pomieszczeń

Docieplanie domów i obiektów
Ściany zewnętrzne i od wewnątrz

Układanie fliz
Łazienki, kuchnie, tarasy itp.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Gwarancja jakości

Dom na 5 to wysoka jakość usług. Dowodem dbałości o wysoki poziom świadczonych usług są ciągłe szkolenia i uzyskiwane przez nas certyfikaty. Wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej.

Kontakt